Gra między „Ruby” i „Zenith”

Gra między „Ruby” i „Zenith” (0: 2) z dziennikarzy w Kazaniu „Game TV” z jakiegoś powodu nazywa się główny mecz trasy, jak gdyby stoczni w 2009 roku, a Berdyev nadal pracuje w stolicy Tatarstanu.

W rzeczywistości, trzeci zespół Premier League przyszedł zapalonym średnich chłopów, sezonowe zadania, które mówią nie jest bez jego udziału głupoty: „Myślą o Puchar Rosji.”

Jak to jest, że „Skrzydła” i „Orenburg” w Moskwie grał jaśniejszy niż „Ruby” na stadionie w domu? Jak to jest, że grono milionerów Kazaniu prowadzone przez wysoko płatnego Javi Gracia jest przeszkolony wyjście elementarną do licznika?

„Zenit” stracił „Ruby” cztery minuty w pierwszej połowie, druga bramka gości zorganizowała prędkości treningowych. Pół pusty „Kazań Arena” przypomniał, że fani głosować rubla. A potem nie sądzę, aby wymieniać tysięcznej rachunek zakupu biletów.

Zachować jakość obrazu jest lepsza niż gra „Rubin”.

Oddzielnie Mówię około Dziuba – on następujące opinie ekspertów poduszce.

W październiku ubiegłego roku, Yuri Zhirkov, martwi zagojone Achillesa, współpracując z drużyny narodowej, nawet w 9 minut później w meczu z Kostaryką. Nawiasem mówiąc, po Euro był tylko mecz, w którym Dzyuba cechował udziału, mimo że zespół grał pod spotkaniach Cherchesova 7. W meczu przeciwko Belgii na początku Dzagoev poszedłem i oderwał ból, Glushakov następnie studiował uważnie, ale również na polu – ci ludzie lecą, pociąg i grać z pierwszym zespołem w kraju, natomiast Artem mocno pilnować w Petersburgu.

Rozumiem doskonale pozycję milczących przełożonych oraz sztab trenerski „Zenith”: na niebiesko-biało-niebieskich mają tylko jeden środkowy napastnik, wyczyny Kerzha było w książce, a Kokorin dawna przekształcony w pomocniczego odtwarzacza skrzydeł – zdobył co 570 minut. Jeśli ktoś w Peter postanowił nie ryzykować zdrowia głównym napastnikiem w teście pasuje do zespołu, pozwól Dzyuba nie jest obrażony, gdy Cherchesov przekreśla jego imię na twarzy kontroli przed Pucharem Konfederacji.

CSKA leave „Zenith” bez Ligi Mistrzów?

Tam będzie krótko wyjaśnić: „CSKA” robi wszystko co możliwe, aby upewnić się, że na koniec sezonu, aby odpowiedzieć na to pytanie twierdząco.

Tak, CSKA wygląda bardzo pewny, stabilny i doświadczony zespół wśród tych, którzy uważają się za bilet do Ligi Mistrzów i medale na najwyższym poziomie. Istnieje jeszcze 9 rund, a zespół wiosną Goncharenko stracił mniej punktów niż głównych konkurentów o mistrzostwo. Takie ustawienie jest intrygujące.

I cieszyć się renesans Ionov. Słucki Alex dużo i przeniósł się na próżno, a korzyści z ataku gracza piłki nożnej przyszedł tylko kiedy musiałem sprawdzić serwisowania kamer wideo, ustalenie przebytą odległość. Dwa gole w meczu z „Tom”, a zwycięskiego gola „Terek” – jest wynikiem prawidłowego używania Ionov. Przeciwko „skrzydła Rad” (2: 1) Aleksiej także była dobra.

Brazylia wrócił dojrzał Vitina. Wystarczy spojrzeć na sztuczki dżumy – to czarny Berbatov!